Sümen Altı Genelgesi

Yazıcı-dostu sürümSend by emailPDF
Yazar: 
Fırat Özdemir

ANKARA-(25.11.2008)- İçişleri Bakanı Beşir Atalay 81 İl Valiliği’ne “Şehit yakınları ve Gazilerimiz” ile ilgili bir genelge yayınladı.

Bakan Atalay’ın Genelgesi şöyle;

“Devletimizin bekasına, milli birlik ve bütünlüğümüze yönelen tehditlere karşı kanları ve canları pahasına mücadele veren aziz şehitlerimizin yakınlarının ve bu uğurda yaralanan gazilerimizin hayat standartlarını yükseltmek, refah ve mutluluk içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla Bakanlığımızca yürütülen çalışmalar artarak devam etmektedir.

Yazı metni Böyle devam ediyor ve sadece yazı metni olarak kalıyor. sümen altı genelgesi desek şuna gerçi daha doğru olur.
Eğerki bir ilin valisi bir şehit ailesini şten çıarıyorsa sosoyal yarıdmlaşma vakıfların abaşvuran Şehit aileleri Geri çevriliyorsa PKK Terör örgütü üyelerini aileleri KUTSAL ŞEHİT Ailelerimizden daha vantajlıysa Nerde Kaldı Şehitlerimizden kalan emanetlerimiz Ve açık açık Emanetlerimize İhanet ediyoruz. Bu yazıyı yazmam tesadüfen gözüme çarptı İçişlerinin SÜmen altı genelgesi ben yazmak istedim Belki İçişleri Bakanın haberi yoktur Belki Kendisi Üzerind ebizzat ilgilense sadece Valiliklere göndermekle kalmasa diye düşünüyorum...

Sevgilerle.....

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
Doğrulama
Dikkat: Sitemize üye olan takipçiler "Doğrulama" uygulamasından muaftır.