TBMM Çatısı Altında Terörist Eli

Yazıcı-dostu sürümSend by emailPDF

 

Birçoğunuzun kulağına geldiğini düşündüğüm bir yorum var Ahmet Türk ile ilgili; “en hain Türk Ahmet Türk.”

 

“Sayın Öcalan da parlamento zemininin terk edilmesinin doğru olmadığını ve mücadelenin devam etmesini istediğini bize ilettiler” sözlerini rahatlıkla kullandı.

 

İhanet;

 

Kardeşçe yaşamak istiyoruz sözlerine,

Bastığı topraklarda yatan binlerce kınalı kuzuya,

Yüreğine kor düşmüş anaya,

Gözü yaşlı sevgiliye,

Yetim kalmış bebeklere,

Yediği ekmeğe,

İçtiği suya,

 

Bugün, bebek katili, terörist, elebaşını muhatap alıp başına tac eden, sayın diyen Ahmet Türk, yoruma gerek kalmaksızın tarafını net olarak ifade etmiştir.

 

İstifa etselermiş;

 

Sokaklar kan gölüne dönermiş,

İç çatışma olurmuş,

Dükkânlar yakılırmış,

Ocağımıza incir ağacı dikilirmiş,

 

Dua zamanı… (iyi ki istifa etmediler, teröristlerinin resmi dili olmaya devam ettiler sözlerini bekleyecek yüzsüzlükte değillerdir sanırım)

 

Kısacası; “Kapıdan kovdunuz (DTP), bacadan gireriz (Barış ve Demokrasi Partisi) illaki mücadeleye devam ederiz emir gereğince” diyorlar.

 

Abdullah Öcalan yakında Başbakan olur sözleri dolaştığında herkes gülüp geçmişti…

 

Bugün parti lideri,

Grup başkanı,

Yarın baş tacı…

 

Sayın diyenler çoğaldıkça pohpohlanan elebaşı parti de kurar, yönetip başkanda olur Başbakan da.

 

Aslında, elinden sadece haince saldırılar gelen teröristlere güvenerek dile gelenler, kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler.

 

Ama…

 

Âmâsı var işte, tüm bunlar teröristlerin hayalleri yalnızca.

 

Ya da pembe gözlükler biz de mi?

 

Tüm gelişmelere rağmen; bizlere düşen öfke ile kalkıp zararla oturmamaktır.

 

 

Nuran.Talay@politikadergisi.com

 

Yorumlar

SAVCI DERHAL SORUŞTURMA AÇMALIDIR.

Ahmet Türk'ün açıklamaları mevcut yasaya göre suçtur..Terörü ve teröristi övücü açıklama yaptığından.Dokunulmazlığı da kalktı''Sayın''kelimesinin ve terörist başı ile birlikteliğinin hesabı mutlaka sorulmalıdır.Şayet yasa yürürlükte ve uygulayan yiğit savcılar mevct ise(!)

SİNE-İ MECLİS , EMRİ VERİLDİ.....

Geçen hafta kapatılma kararı verilen dtp , tplandı ,düşündü taşındı , sonunda sinei millete dönme kararı almıştı... dtp kendi aralarında istifa kararı da vermişti vermesine... dtp nin tabanı ile , kandil tabanı birdir demişlerdi ya... kandil vakit kaybetmeden , hemen açıklama yapmıştı... dtp partisi kapatılmışsa , vekillerin istifa etmesi , doğru bir yoldur denmişti... tokatta meydana gelen kanlı pusuyu , terör örgütü yaptı demeyi dilleri bir türlü dönmeyenler , provokasyon yaptı deselerde ... kandil hemen devreye girmiş , biz yaptık , pe ke ke yaptı demişti... dtp türkiyenin bir partisiydi... vekilleride büyük türk milleti önünde namusu ve şerefi üzerine yemin etmişlerdi... büyük türk milleti önünde yemin eden vekillerİ , kandil dağındaki teröristler yönlendiriyordu... kandil hep öndeydi dtp yi ve vekillerini kontrol edebiliyordu... fakat dtp nin tabanı her yerde , önderimiz liderimiz biji Apo , serok apo , naraları atıyordu... dtp yi kandil mi kontrol ediyor , imralı mı kontrol ediyor derken , olay gümledi... eski dtp vekilleri açıklama yaptı... imralıdan talimat aldık , istifalardan vazgeçtik , siyasete geri dönüyoruz dediler... imralının açıklamalarından sonra , kandil ikinci plana düşmüştü... aynı terör gurubu liderlerinin , görüş ve lider ayrılığından imralı galip çıkmıştır... dtp nin kurulmasını sağlıyan imralı , bugün bdp nin kurulmasını da emretmiştir...ne dersen de açılım saçmalığının sahipleri , bundan sonra muhatap olarak , yeni kurulan bdp ve imralıyı alacaktır... bugünden sonra ülkemizde gerçekleşecek , her terör eyleminin ıslak imzalı emredeni , imralı olacaktır... imralı ile masaya oturupta , söz veren kim olursa olsun , onlarda terörün ortakçıları olacaktır... ne dersen de açılımı mimarları gider , terör biter... _________(üçbeş_köyün_tiriviri_yazarı)____________NALBANT_KUBİ

“en hain Türk Ahmet Türk.”

“En hain Türk Ahmet Türk.” Günün değil, ayın, hatta yılın yorumu olabilecek nitelikte. Yapanın yüreğine sağlık. İhanet cezasız kalmaz. Aziz vatana ihanet cezasız kalmaz, asla.

ŞAM'DAKİ APO'MU, İMRALI'DAKİ APO'MU DAHA ZARARLI?

ABD Apo'yu, "asmayacaksınız besleyeceksiniz!" diyerek bize teslim etti. Biz de saf saf sandık ki, Apo eli kolu bağlı içerde olunca PKK'nın da eli kolu bağlanır terör biter..

Ama şimdi görüyoruz ki İmralı'daki Apo, hem örgütü hem de ülke siyasetine yön verme konusunda dağdaki, Şam'daki Apo'dan çok daha etkili ve tehlikeli bir statü kazanmıştır.

Keşke ABD bu şahsı bize hiç teslim etmemiş olsaydı. Keşke hala dağda ya da Şam'da olsaydı. O zaman ülkeye daha az zararı olurdu. Ve devletin eli kolu bugünkü gibi bağlı olmazdı. En azından devletin bir şekilde bu belayı ortadan kaldırma özgürlüğü olurdu..

Onlar zaten dağdan çoktan inmişlerdi...

Sadece gözümüzle gördüğümüz hainler onlar....

Peki ya görmediklerimiz ,görmezden geldiklerimiz ?

İlla bu kanlı projede aktif rol oynamak gerekmiyor...

Yıllardır bunların tepelerine binecek,yok edecek güçleri fazlasıyla olduğu halde göz yuman, perde arkasından çanak tutanlara ne demeli ?

Onlar içimizdeki hainlerdir... Bir kısmını milliyetçi ,dürüst politikacı vatansever olarak tanıyor çoğumuz..

Benim nefretim ne Apo'ya dır,ne Ahmet Türk'e ne Dtp'ye .. ne de PKK'ye...

Benim nefretim yıllarca bizi kandıran oyalayan timsah gözyaşları dökenlerdir...

İçimizdeki hainlerdir en çok... Yoksa ,lanet olsun PKK'ye ve destekçilerine..

Kendi içimizdeki kalleşleri vatan hainlerini açığa çıkarmadan onları vicdanlarımızda savunmaya devam edersek bizlerde bunun bir parçası olacağız..

Çünkü o hainleri kendi ellerimizle meclislerde tuttuk yıllarca... Hem de kahraman yaparak... Baksanıza kameralara karşı birbirlerine saldırıyorlar, ama kapalı kapılar ardında son derece uyumlular....

Arada işçilerle birlikte greve katılacak kadar dürüst milletvekilleri olsa da onlarda dayaktan şiddetten nasiplerini alıyorlar..

Hem de arkalarında yasal olarak kendi partileri bile durmadan...

Yıllarca PKK terör örgütünün temelini birlikte attılar ve sağlamlaştırdılar..

Önümüzdeki seçimlerde ise şimdi medet umduğumuz partileri dikkatle izleyelim yeni adı BTP olan PKK uzantısıyla nasıl el şıkışacaklarını...

EDİTÖRE BİR SORU..

Bazı yorumların girişine her yorumun başına konmayan, "Doğrulanmadı" notu düşülüyor. Bu ne anlama geliyor?

Saygılar..

Editör'den Cevap

Sitemize üye olmayan okurların yorumlarında bu tarz bir doğrulanmadı kodu düşülmektedir. Bunun nedeni yorum yapan kişinin gerçekten ytorum yapan şahıs olduğunu tespit edemediğimiz içindir.

Syg..

SUÇ KİMDE?

ALDIĞI TALİMATI YERİNE GETİREN ÖRGÜT MENSUBUNDAMI?YOKSA BEBEK KATİLİ BÖLÜCÜBAŞINA İMRALIDAN PKK YI YÖNETMESİNE MÜSADE EDİP ALENEN TALİMATLAR GÖNDERMESİNE İZİN VEREN TAYYİP HÜKÜMETİNDEMİ?ONUN İZNİ VE TALİMATIYLA MİLLETVEKİLİ OLAN ONUN EMİRLERİ DOĞRULTUSUNDA İHANET ÇETESİNİ YÖNETEN BİRİ ALDIĞI TALİMATI TABİKİ YERİNE GETİRECEK.AMA BU TALİMATIN YÜKSEK GÜVENLİKLİ DİYE ADLANDIRILAN BESİ HANEDEN ÇIKIP ONLARA ULAŞMASINI KİMLER SAĞLIYOR NEDEN MÜSADE EDİLİYOR.KİMLER BUNA MÜSADE EDİLMESİNİ İSTİYOR.ONLARIN BU EMİRLERİNİ KİMLER UYGULUYOR BANA GÖRE BU ORTAMI YARATANLAR SUÇLUDUR.SONUÇTA AHMET EFENDİDE ÖRGÜR MENSUBU BİR EMİR KULUDUR.PARTİ PKK İLİŞKİSİNDE İNKAR EDİLEN YADA YARIM YAMALAK BİLİNEN VE SORU İŞARETİ OLAN KONULAR AÇIĞA ÇIKMASI AÇISINDAN ÇOK İYİ OLDU YENİ DAVALARA DELİL OLUŞTURDU.

5 yildizli otellerde olmayan lux icinde

Yasayan bebek katili APO yu pof pof layanlarda er yada gec hesap sorulmalidir, Nuran Talay arkadasimizin kalemine saglik, boyle guzel bir konuyu ele aldigi icin .

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
Doğrulama
Dikkat: Sitemize üye olan takipçiler "Doğrulama" uygulamasından muaftır.