Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu Aramızda!

Yazıcı-dostu sürümSend by emailPDF

Türkiye’ye ve Türkçeye sevdalı bir bilim ve fikir adamı… Her zaman “genç”, mücadeleci… Ülküsü uğruna özveride bulunmaktan çekinmeyen bir idealist… Dünyanın en genç profesörü olan büyük bilim insanı… Bütün özgeçmişini; sayısız başarısını, ödülünü, kitabını buraya yazıp sizi yormayacağız; çünkü  hepiniz onu çok iyi tanıyorsunuz. Kitaplarıyla, yazılarıyla milyonlarca hayranı ve takipçisi olan ulusumuzun övünç kaynağı Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu, (d. 1935) bundan böyle yazılarıyla gençlerin ve her daim genç kalacakların dergisi olan Politika Dergisi’nde!

Oktay Hocamıza, bize ve bizim şahsımızda gençlere verdiği destekten ötürü teşekkür ediyor; ülkesine ve insanlığa düşkün tüm aydın ve düşünürlerimize de kapımızın açık olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Yanımızda olmaya devam edin.

Saygılar…

Not: Oktay Sinanoğlu Hocamızın yazılarıa ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Politika Dergisi
iletisim@PolitikaDergisi.com

 

Yorumlar

bbüyük adam tebrikler

bbüyük adam
tebrikler gençler!

Sayın Prof. Dr. Oktay

Sayın Prof. Dr. Oktay SİNANOĞLU'nun, genç arkadaşlarımızın büyük özverili çalışmaları ile ayakta tutmaya çalıştığı bu dergide olması büyük bir sevinç kaynağıdır. Bizler, büyüklerimizin bilgi, birikim ve tecrübelerine hayatımızın her noktasında ihtiyaç duymaktayız. Değerli büyüğümüzün dergimize ve gençliğe çok büyük katkıları olacaktır.

Teşekkürler Sayın Sinanoğlu

Hasan G. Abi

Mükkemmel

Harika bir haber!

Kendisi örnek aldığım ender insanlardandır. Böylesine büyük bir beyin, birikim ve yetenek, hem topluluğumuza hem de kişisel olarak her birimize, hem de okurlarımıza büyük fayda sağlayacaktır.

hoş geldiniz

Türkçenin büyük neferi! hoş geldin

Hoş Geldin

Sayın Oktay Sinanoğlu bütün kitaplarınızı okudum sizin gibi vatanını seven kimse yok.Birgün bu haberi duymak umuduyla sizi takip ettim hoş geldiniz yazılarınızı bekliyoruz.

HOŞ GELDİNİZ HOCAMM..

SİZİN GİBİ DEĞERLİ BİR AYDININ CAMİAMIZA DESTEK VERMESİ BENİM İÇİN İNANILMAZ BİR ONUR DUR BU VATANA NADİREN GELEN GIPTA ETTİĞİM SAYILI İNASANLARDAN OLDUĞUNUZU BİLMENİZİ HÜRMETLE ELLERİNİZDEN ÖPTÜĞÜMÜ VE YAZILARINIZI MERAKLA BEKLEDİĞİMİ ARZ EDEREK HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ DİYORUM ...

vaay be....:)

vaay be....:)

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
Doğrulama
Dikkat: Sitemize üye olan takipçiler "Doğrulama" uygulamasından muaftır.