Politika Dergisi Üyelik Sözleşmesi

Yazıcı-dostu sürümSend by emailPDF

   Politika Dergisi’ne hoş geldiniz.

  

   www.politikadergisi.com adresinden faaliyet gösteren Politika Dergisi web sitesine üye olan her kullanıcı aşağıdaki üyelik sözleşmesi kurallarını kabul etmiş sayılır.

 

1- Politika Dergisi’ne üyelik kesinlikle ücretsiz olup üyelerin yaratmış oldukları her içerik site yöneticilerinin denetiminden geçer.

2- Site yöneticileri söz konusu içerikleri hukuka uygunluk bakımından denetler ve yayınlanmasında sakınca gördüğü içeriğe kesinlikle onay vermez.

3- Tüm bunlara rağmen söz konusu yayınların onaylanması sürecinde, site yöneticilerinin incelemesinden kaçan her türlü hukuki sonuçtan, içeriği yazan üye sorumludur. Politika Dergisi bu tür bir durumda kesinlikle suçu üzerine almaz.

4- Politika Dergisi’nde kadrolu olarak yazılarını yayınlatan her yazarın yazısı editör tarafından incelenmekte, incelemeler sonrası belirlenemeyen hukuki durumlarda yine yazar, yazısından sorumlu olmaktadır.

5- Site kurallarına uymayan, sitede bulunan diğer üyelere karşı ahlaki görevlerini yerine getirmeyen tüm üyeler kayıtsız, şartsız üyelikten atılır. Atılan üyenin tekrar kayıt yaptığının anlaşılması üzerine üyelikten çıkarma işlemi devam eder.

6- Politika Dergisi yönetimi bu kurallarda değişiklik yapma ve yeni kurallar ekleme hakkını saklı tutar; fakat yapılacak her türlü değişikliği duyuracağına dair taahhütte bulunur.

Yorumlar

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
Doğrulama
Dikkat: Sitemize üye olan takipçiler "Doğrulama" uygulamasından muaftır.